Sesja kolekcji Bialcon jesień-zima 2021/22

Sesja kolekcji Bialcon jesień-zima 2021/22

W nadchodzącym sezonie jesień-zima 2021/2022 zapraszamy w podróż po pełnych ekspresji kolorach BIALCON ART, wyjątkowych wzorach od RABARBAR oraz ciepłych, niezwykle kobiecych projektach od BIALCON. Dzięki dbałości o detale oraz wykończenie, nasze ubrania stają się inwestycją w wizerunek.

BIALCON i BIALCON ART. Klasyka kontra artystyczne szaleństwo

Klasyka i ponadczasowość, owiane nowoczesnością – BIALCON dostosowuje się do aktualnych trendów, ubierając je w kobiecą elegancję. W naszej ofercie znajdują się projekty ubrań nie tylko biurowych czy biznesowych, ale także kreacje na wielkie wyjście i spotkanie z przyjaciółmi. 

Nadchodzący sezon w BIALCON pełen jest klasycznych fasonów i otulających przyjemnym ciepłem kolorów ziemi. Naturalne tkaniny, z których szyjemy nasze ubrania, są gwarancją długiego, pełnego wysokiej jakości życia odzieży. W kolekcji jesień-zima 2021/2022 zachwycają zwłaszcza sukienki w niekonwencjonalnym wydaniu oraz kratka, odmieniana przez wszystkie wielkości i kolory.   

Zimowa kolekcja BIALCON ART przykuwa spojrzenia wyrazistymi, odważnymi kolorami, autorskimi nadrukami i szeroko pojmowaną abstrakcją, której trudno się oprzeć. Zabawa formą, szalone wzory, kontrasty i nasycenie barwą wprowadzają w świat pełen fascynującego, wielkomiejskiego życia. W kolekcji BIALCON ART jesień-zima 2021/2022 pojawiają się także neony, które są przyjemnym dla oka akcentem tegorocznego sezonu modowego.

Więcej inspiracji

Slider

Zobacz również

Kolekcje Bialcon

Sprawdź najnowsze kolekcje na naszym sklepie online! Wyjątkowe produkty wykonane z najwyższej jakości tkanin takich jak wiskoza, bawełna, len. Bialcon to awangardowe konstrukcje i abstrakcyjne nadruki. Szczególny akcent stawiany jest na detale, które zyskują przeskalowaną formę. Cała kolekcja linii BIALCON to eksperyment ze sztuką, którą pokochasz.

Slider