Rabarbar i ponadczasowa linia Rabarbar Black

Rabarbar i ponadczasowa linia Rabarbar Black

Rabarbar  i ponadczasowa linia Rabarbar Black

Najnowsza odsłona marki Rabarbar to znane nam odwołania do sztuki ludowej, którym towarzyszą nowoczesne formy oraz modne akcenty. Eksperymentujemy z inspiracjami (m.in. polski folk, rękodzieło), niezmiennie łącząc je z minimalizmem i uniwersalnością. Całą ideę kolekcji dopełniają naturalne tkaniny, jak len czy bawełna. W letniej kolekcji Rabarbar nie zabraknie ponadczasowych, komfortowych ubrań z lnu.

Wchodząca w skład marki linia Rabarbar Black to propozycje idealne na co dzień i do pracy, w której króluje czerń i wygoda, a z pozoru drobne detale wysuwają się na pierwszy plan stylizacji. Jedno ubranie na wiele okazji – zacieranie granic między stylem casualowym a wizytowym idealnie opisuje linie Rabarbar oraz Rabarbar Black

Odpowiadamy na potrzeby wielu gustów. Wolisz sukienkę w kwiatowy print, szeroką koszulę, a może T-shirt z nadrukiem? Nasze propozycje to idealna baza ubraniowa. Stawiamy na detale i wyraziste akcenty, w tym szerokie rękawy, ozdobne paski, ludowe motywy czy nadruki. W naszej ofercie mamy również minimalizm w modnej odsłonie oraz duet wygody z kobiecością doskonale wpisują się w aktualne trendy i potrzeby kobiet w każdym wieku.

Rabarbar Zero Waste – stajemy po stronie ekologii.

Rosnąca świadomość efektów zmian klimatycznych i troska o planetę zaczynają dominować  w wielu aspektach naszego życia. Coraz częściej znajdują one odzwierciedlenie w trendach i decyzjach zakupowych wielu klientek. Kupujemy świadomiej, stawiając na naturalne tkaniny, przyjazne środowisku i ubrania wykonane z materiałów dobrej jakości które posłużą nam dłużej. Coraz częściej sięgamy po oryginalne ubrania z duszą Taka właśnie jest najnowsza odsłona marki Rabarbar – linia Zero Waste.

Ubrania Zero Waste powstają ze skrawków produkcyjnych i próbek tkanin. Każda bluzka, sukienka czy spodnie to unikalny produkt. To propozycja dla miłośniczek niepowtarzalnych egzemplarzy,  a także tych z nas, które mają na względzie dobro planety. 

Więcej inspiracji

Slider

Zobacz również

Kolekcje Bialcon

Sprawdź najnowsze kolekcje na naszym sklepie online! Wyjątkowe produkty wykonane z najwyższej jakości tkanin takich jak wiskoza, bawełna, len. Bialcon to awangardowe konstrukcje i abstrakcyjne nadruki. Szczególny akcent stawiany jest na detale, które zyskują przeskalowaną formę. Cała kolekcja linii BIALCON to eksperyment ze sztuką, którą pokochasz.

Slider