RABARBAR ZERO WASTE

Rabarbar Zero Waste

Rosnąca świadomość ekologiczna i troska o planetę to zdecydowanie jedne z najważniejszych zmian ostatnich lat. Zmian, które znajdują odzwierciedlenie również w modzie. Kupujemy świadomiej, stawiając na dobrej jakości odzież, która posłuży nam dłużej. Częściej sięgamy po oryginalne ubrania, z duszą i przeszłością. Taka właśnie jest najnowsza odsłona marki
Rabarbar – linia Zero Waste.

Ubrania Zero Waste powstają z resztek produkcyjnych i niewykorzystanych próbek tkanin. Każda bluzka, sukienka czy spódnica to unikatowy projekt. Idealna propozycja dla miłośniczek niepowtarzalnych kreacji, jak i wszystkich tych z nas, które mają na względzie dobro planety. Łączymy kolory, materiały, wzory.
Daj się zaskoczyć! 

Więcej inspiracji

Slider

Zobacz również

Kolekcje Bialcon

Sprawdź najnowsze kolekcje na naszym sklepie online! Wyjątkowe produkty wykonane z najwyższej jakości tkanin takich jak wiskoza, bawełna, len. Bialcon to awangardowe konstrukcje i abstrakcyjne nadruki. Szczególny akcent stawiany jest na detale, które zyskują przeskalowaną formę. Cała kolekcja linii BIALCON to eksperyment ze sztuką, którą pokochasz.

Slider